Ana sayfa

QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD.

iyi kalite Bromlu alev geciktiriciler satış için
iyi kalite Bromlu alev geciktiriciler satış için
Sürekli işbirliği yapmaktan çok memnun, umut çok, satış sonrası süreçleri danışmanlığı, Fundchem hexabromo cyclododecane aldık.

—— Najiya pisa

Biz, IFR-2 satın almak ve satın alma süreci ile ve çok kritik çözmek benim şirket mühendisleri için çok memnun yayın teşekkürler

—— gaunies gariza

Teknik hizmet ve ürün kalitesi tatmin, gelecekte işbirliği yapacak.

—— Peter dolgu

Ben sohbet şimdi

QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD. QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD.
FUNDCHEM FUNDCHEM FUNDCHEM FUNDCHEM FUNDCHEM FUNDCHEM BIXUAN BIXUAN QEEC QEEC listelenen no.800119

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BIXUAN
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 5 Million-6 Million
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%

Qingdao fundchem geliştirme, üretim ve yüksek performans Kimyasalları satan odaklanan bir Çin Özel kimyasal madde ve malzemeler şirketidir. Qingdao fundchem kayıtlı cirosu 5 milyon 2007 tarihinde kuruldu CNY. Ürünleri içeren gelişmiş kompozit malzemeler, alev geciktiriciler, antioksidanlar ve diğer performans kimyasalları, Havacılık ve uzay, elektrik, inşaat vb. farklı bir Aralık hizmet vermektedir.


Ateşe dayanıklı markamız "BIXUAN" "FRmaster" "FUNDAOX" "FUNDILIZER" China North satılan ve Avrupa, ABD, Ortadoğu ve Asya ile mükemmel bir üne ihraç.

Qingdao fundchem, Qingdao seaside içinde yer alan genç bir yüksek teknoloji şirketidir. Avrupa, Amerika ve Asya vermek için çok yüksek kaliteli ürünler imal. Fundchem polimer katkı polimer endüstrisi için uygun kalite artırıcı çözümleri sunmaktadır. Bizim katkı PVC Plastifiyan, alev geciktirici ve polimer hammadde dahildir.

R&D ve Pilot
Fundchem en iyi çözümleri sağlamak için global güncel bilgi aşağıdaki temel üretim durumu doğrudan sağlamak için tasarlanmıştır toplu ACM pilot makine başına 10-50kg kurmak.

Kalite analizi
Biz ISO 9001-2000 Kalite Yönetim belgesi hayata. Şu anda biz Qingdao Üniversitesi bilim ve teknoloji analiz Laboratuvarı ile işbirliği.

Paket ve lojistik
Depolama ve lojistik hizmeti son adımları temsil eder, seninle birlikte kabul etti ve üretim ihtiyaçlarına göre planlanmış.

İletişim bilgileri
QINGDAO FUNDCHEM CO.,LTD.

İlgili kişi: Mrs. Nicole Shi

Tel: 86-532-58670866

Faks: 86-532-85783155

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)